ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΝΩ!!!

"Κονσούλτο"
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
BLEKOS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005 10:40 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Επικοινωνία:

ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΝΩ!!!

#1 Δημοσίευση από BLEKOS »

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΕΝΤΥΠΩΣΗ.........ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΑ ΜΠΑΓΛΑΜΑ ΔΙΧΩΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΛΠ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ......ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕΡΑΚΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΕΒΓΑΖΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΙΔΕΕΣ,
ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΙΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΒΑΣΕΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΛΠ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΙΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΛΛΟΥ ΠΛΕΟΝ........ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΤΑΞΙΜΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΕΧΟΥΝ ΠΑΓΙΔΕΥΤΕΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΝΙΑΒΕΝΤΙ.....

ΕΧΕΙ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ;
(ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΔΑΣΚΑΛΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ..)

Άβαταρ μέλους
dimitrios
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: 07 Ιαν 2005 08:24 pm
Τοποθεσία: Ραφηνα

#2 Δημοσίευση από dimitrios »

ναι ρε φιλε και γω γενικα αμα δεν ειμαι ζεστος κολαω και τα δακτυλα πηγαινουν στο νιαβεντ και στον ουσακ. στα κλασικα τρια ημιτονια μαζι. Βεβαια τα ιδια ημιτονια τα βρισκεις αν αλλαξεις οκταβα και στο χιτζασκιαρ κλπ. Παντως η πολυ θεωρια αλλες φορες δειχνει να βοηθα και αλλες οχι. Δεν ειναι απαραιτητο να ειναι ουτε το μεν ουτε το δε. Στο καθενα νομιζω βγαινει διαφορετικα.

Σκεφτομαι γραφοντας - γιαυτο βγηκε μεγαλο..... αντε να κατεβασουμε κανα τραγουδακι και να κανουμε κανα σωστο chat application για να μιλαμε κανονικα.
SALVATORES DEI

Άβαταρ μέλους
member21
More than 100 posts user
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 20 Μαρ 2005 11:43 am
Τοποθεσία: Μαρούσι

#3 Δημοσίευση από member21 »

Άντε μπαγάσηδες, σας φάγανε οι γκόμενες γιαυτό και έχετε χάσει τη μπάλα.

:lol: :lol:
...τον τεκετζή εδιάταξαν, τις λουλαδιές ντουμπλέδες.

Άβαταρ μέλους
BLEKOS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005 10:40 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Επικοινωνία:

#4 Δημοσίευση από BLEKOS »

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΦΙΛΕ.........ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ....ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑΣΑ ΓΑΜΩΤΟ;
ΑΛΛΟΙ ΓΕΡΑΣΑΝ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΚΟΜΜΑΤΑΡΕΣ!!!!!!
ΕΓΩ ΟΧΙ;
ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ....ΩΣΤΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΚΙ ΣΕ ΔΑΣΚΑΛΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΚΟΛΠΟ(ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ) ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ.......ΠΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΑΡΤΙΤΟΥΡΕΣ ΚΛΠ......
ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩΣ ΛΕΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ :D :D :D )

Άβαταρ μέλους
Εύκαιρος
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 423
Εγγραφή: 08 Φεβ 2005 03:07 am

#5 Δημοσίευση από Εύκαιρος »

Μπλέκο, το πιο πιθανό είναι οτι καθώς έμαθες κάποια πραματα παραπάνω, μπορεις τώρα να διακρίνεις τις "μαλακίες" (που παίζεις) όταν παίζεις (μη με παραξηγεις, εννοώ αυτά που δεν είναι καλά όταν παίζεις).
Αυτό βέβαια, είναι θετικό, αν και μπορεί να σε ρίξει λίγο....

Απο 'κει και πέρα δεν υπάρχει περίπτωση να παίξεις σωστά και ωραία ταξίμια χωρίς να ξέρεις μουσική, δηλ. δρόμους, σχεσεις μεταξύ δρόμων και συγχορδιών, αλλά και χρόνους κτλ

Άβαταρ μέλους
PLANTMAN
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 376
Εγγραφή: 02 Οκτ 2004 12:14 am

#6 Δημοσίευση από PLANTMAN »

ego pistevo oti an pezeis arketa kala monos sou kai to agapas to organo se daskalo ama pas kai sou diksei pente pragmatakia kai asxolitheis me meraki se kana xrono tha sai kirile

Άβαταρ μέλους
BLEKOS
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005 10:40 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Επικοινωνία:

#7 Δημοσίευση από BLEKOS »

ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΙΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΛΑ Η ΚΑΚΑ;
ΤΟ ΑΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ;
ΤΟ ΑΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΛΑΤΙΣ ΣΥΓΧΟΡΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΑΚΤΥΛΙΣΜΟΥΣ;

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ......ΤΟΝ ΜΠΑΓΛΑΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΕΧΩ 7 ΜΗΝΕΣ....ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΑΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΡΑΚΙ ΑΛΛΟ ΤΠΤ........ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΜΑΣΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΤΖΟΥΡΑ(ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΜΠΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ(ΣΚΑΝΕΡ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΙΑ ΚΛΠ))

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”