playlists

Μήνυμα
Συγγραφέας
Ευριπίδης Σκρέττας
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 10 Σεπ 2017 12:37 am

playlists

#1 Δημοσίευση από Ευριπίδης Σκρέττας »

Γεια σας, θα ηθελα να ρωτησω γιατι ειναι υποχρεωτικο (αν καταλαβα καλα) τα playlist που φτιαχνουμε να μπορούν να τα δουν και να τα ακούσουν και οι υπόλοιποι.

Άβαταρ μέλους
liga rosa
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2009 07:36 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: playlists

#2 Δημοσίευση από liga rosa »

υποθέτω επειδή η σελίδα στηρίζεται στην συλλογική προσπάθεια και όχι στην προσωπική χρήση.
το περίσσιο χαλάει το ίσιο

Ευριπίδης Σκρέττας
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 10 Σεπ 2017 12:37 am

Re: playlists

#3 Δημοσίευση από Ευριπίδης Σκρέττας »

Τοτε γιατι παλια το ειχατε ως επιλογη ? τοτε στηριζοταν και στην συλλογικη προσπαθεια και στην προσωπικη χρηση?Και μετα αποφασισαται να στηριζεται μονο στην συλλογικη προσπαθεια?καποιο σκεπτικο θα υπηρχε πισω απ,την αποφαση αυτη ,για καποιο λογο θα αποριψαται την προσωπικη χρηση, αυτο ρωτουσα προφανως στο πρωτο μου μυνημα ειρωνικε liga rosa.(ελπιζω να εχεις την εσθιτικη περιοπη να μην προσβληθεις απ΄το "ειρωνικε").

Άβαταρ μέλους
liga rosa
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2009 07:36 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: playlists

#4 Δημοσίευση από liga rosa »

φίλε μου δεν έχω καμία διαχειριστική σχέση με τη σελίδα, ούτε έχω ποτέ δοκιμάσει να φτιάξω πλέιλιστ (θα ήθελα πάντως) οπότε μου διαφεύγει η αφαίρεση αυτής της επιλογής.
επίσης, καμία διάθεση για ειρωνία δεν είχα, δεν χρειάζεται να αρπαζόμαστε μέσω πληκτρολογίου. φεύγω από τη μέση, ας απαντήσει κάποιος πιο σχετικός.
το περίσσιο χαλάει το ίσιο

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

Re: playlists

#5 Δημοσίευση από max »

Ο Νίκος (liga rosa) είμαι σίγουρος πως δεν είχε κάποια διάθεση να ειρωνευτεί, το είπε εντελώς αγνά.
Ευρυπίδη αναφέρεσαι σε αυτό που φαίνεται παρακάτω. Η λογική κατά τη σχεδίαση ήταν αυτή αρχικά, να μπορεί κάποιος να φτιάξει μια playlist η οποία να μη φαίνεται δημόσια.
Capture11.PNG
Capture11.PNG (19.37 KiB) Προβλήθηκε 5505 φορές
Ο λόγος που δεν είναι διαθέσιμη αυτή η επιλογή είναι απλά γιατί είχε κάποιο λάθος ο κώδικας και δεν δούλευε σωστά. Προσωρινά λοιπόν απενεργοποιήθηκε.

Θα κοιτάξω να το φτιάξω και να το επαναφέρω προσεχώς..

Ευριπίδης Σκρέττας
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 10 Σεπ 2017 12:37 am

Re: playlists

#6 Δημοσίευση από Ευριπίδης Σκρέττας »

Ευχαριστω και τους δυο για τις απαντησεις,max ευχαρηστω που θα μπεις στον κοπο να το φτιαξεις.(liga rosa μου φανηκε οτι ειρωνευοσουν γι αυτο με συγχωρεις που σε παρεξηγησα,αλλα και να ειρωνευωσουν δεν τρεχει και τιποτα,κι εγω δεν αρπαχτηκα απλως ειναι που δεν μπορω να ειμαι πολυ ωρα σοβαρος οταν καθομαι στο πληκτρολογιο)

Άβαταρ μέλους
liga rosa
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2009 07:36 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: playlists

#7 Δημοσίευση από liga rosa »

κανένα πρόβλημα! ζητώ συγγνώμη (και από τον μάκη) για την άκυρη παρέμβαση.
το περίσσιο χαλάει το ίσιο

Απάντηση

Επιστροφή σε “Ερωτήσεις - Απορίες”