ζεϊμπέκικο ολόκληρο

Εκφραστείτε ελεύθερα..
Κλειδωμένο
Μήνυμα
Συγγραφέας
Τρελλάκιας
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 02 Φεβ 2013 10:10 pm

Re: ζεϊμπέκικο ολόκληρο

#43 Δημοσίευση από Τρελλάκιας »

Το ποιό σπουδαίο ξέχασα να σας πώ..... Άν δεν αρέσει το ηλεκτρικό κλίμα στη σελίδα σας, βγάλτε την μπρίζα απ' τον υπολογιστή σας

Τρελλάκιας
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 02 Φεβ 2013 10:10 pm

Re: ζεϊμπέκικο ολόκληρο

#44 Δημοσίευση από Τρελλάκιας »

Αλλά πριν την βγάλεται την μπρίζα κυτάξτε τι έκανε η ΑΕΚ, σήμερα με τον Πανιώνιο (ελπίζω ρε μάγκες να έχουμε νικήσει) - αδελφά σωματεία λέμε.....

Άβαταρ μέλους
socrates
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 438
Εγγραφή: 21 Οκτ 2006 11:31 pm
Τοποθεσία: the other side of nowhere

Re: ζεϊμπέκικο ολόκληρο

#45 Δημοσίευση από socrates »

Δεν νομίζω ότι θα έπρεπε να σβηστεί ούτε ένα σχόλιο από αυτό εδω το thread.
Για να μπορούμε να ξέρουμε για τί πράμα μιλά ο καθένας, εννοώ.
Τα τρία προηγούμενα ποστ με ξένισαν καπως, δεν τα πολυκατάλαβα, αλλά είναι μία άποψη/εκτίμηση/ρεζουμέ του Τρελάκια, για την όλη συζήτηση ως τώρα, νομίζω, και σαν τέτοια μου είναι δεκτή (την "Πρωτομαγιά"" μάλλον δεν την πήρα πρέφα-δηλώνω πλήρη άγνοια). Δεν θέλω να χαρακτειριστώ σαν νεκροθάφτης ακόμα πιο πολύ απ' όσο μπορεί να έχω ήδη χαρακτηριστεί ως εδώ. :D
Καλά γλέντια, όπου δεί!

Για το Ανικανοποίητο.....
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2015 11:17 pm

Re: ζεϊμπέκικο ολόκληρο

#46 Δημοσίευση από Για το Ανικανοποίητο..... »

Καλημέρα σε όλους

Καλημέρα στον Τρελλάκιας καλημέρα στον socrates που λόγω περασμένης ώρας των σχολίων τους μάλλον θα κοιμούνται τώρα.

Γράφει από την μία ο Τρελλάκιας
Τρελλάκιας έγραψε: Μάλλον εσείς εδώ νομίζετε ότι είστε η στοά των αθανάτων. Μόνο που ξεχαστήκατε και γίνατε γραφείο κηδειών. Αντί για μπουζουκάκια, κιθαρίτσες, μπαγλαμάδες, βγάζετε φτυάρια, τσάπες και τσουγγράνες...
/quote]

Και από την άλλη γράφει πάλι
Τρελλάκιας έγραψε: Άν δεν αρέσει το ηλεκτρικό κλίμα στη σελίδα σας, βγάλτε την μπρίζα απ' τον υπολογιστή σας
Τρελλάκιας το σχόλιο μου περί ¨ηλεκτρικού κλίματος¨ αφορούσε αυτό που περιγράφεις στο πρώτο σου σχόλιο περί ¨αθανάτων¨ ¨φτυαριών¨ ¨τσαπών¨ κ.ο.κ και το οποίο όπως λες σε αναγκάζει να αποχωρήσεις από το sealabs. Άρα το δεύτερο σου σχόλιο είναι άτοπο αφού έρχεται σε αντίθεση με το πρώτο.
Ή θα έχουμε ένα ¨ηλεκτρικό κλίμα¨ με όλα τα συνακόλουθα ή θα έχουμε ένα ¨πολιτισμένο κλίμα¨ που θα περιέχει και τον χαβαλέ μέσα χωρίς προσωπικές εμμονές που θα δηλητηριάζουν τον σκοπό για τον οποίο είμαστε εδώ.

Και για δεις ότι και σε μας χωράει η ¨τρέλλα¨σου αφιερώνω τους παρακάτω στίχους

Σκέψου καλά Τρελλάκια μας
τώρα τι πας να κάνεις
και ολόκληρο το φόρουμ μας
να το αποτρελάνεις

Εδώ είμαστε όλοι πρόσφυγες
που μας φιλοξενούνε
ελεύθερα να γράφουμε
και σχόλια να περνούνε

Μα εσύ αν αποφάσισες
ηρωικά να φύγεις
εμείς θα σε θυμόμαστε
όταν και όπου πίνεις

Την καλημέρα μου σε όλο το φόρουμ

Κλειδωμένο

Επιστροφή σε “Δημιουργική Γωνιά”