Πωλειται μπουζουκακι τριχορδο

Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την κατασκευή ενός οργάνου. Πού μπορούμε να βρούμε μουσικά όργανα.
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Zabe
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 05 Αύγ 2005 08:22 pm
Τοποθεσία: Aθηνα

Πωλειται μπουζουκακι τριχορδο

#1 Δημοσίευση από Zabe »

Το παρον http://www.rembetiko.gr/forums/album...achmentid=2304

μαθητικο οργανο, το παρειγγειλα πριν 13 χρονια για 100.000δρχ. Ειναι πλουσιο και οριμο στον ηχο, και βρισκεται σε τελεια κατασταση, το χω κανει προσφατα service στον Μουντακη. Ο λογος που το πουλαω ειναι ο ιδιος λογος που πουλαω και τον τζουρα. Ειναι κριμα να καθεται ετσι αφου δεν το παιζω καθολου και απλα να σκουριαζουν οι χορδες του. Η τιμη ειναι αδιαπραγματευτη στα 500ευρω τηλ 6936230800

armaos
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010 12:34 pm

#2 Δημοσίευση από armaos »

φίλε το λινκ δεν δουλεύει

Άβαταρ μέλους
liga rosa
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2009 07:36 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

#3 Δημοσίευση από liga rosa »

πρέπει να είσαι γραμμένος στο "ρεμπέτικο φόρουμ" για να δείς την φωτογραφία στο παραπάνω link.
ηλία δεν ανεβάζεις την φωτογραφία εδώ να την βλέπει ο κόσμος;
το περίσσιο χαλάει το ίσιο

armaos
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010 12:34 pm

#4 Δημοσίευση από armaos »

βασικά είμαι γραμμένος στο ρεμπέτικο φόρουμ.
το λινκ πραγματικά δεν δουλευει

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#5 Δημοσίευση από max »

armaos έγραψε:βασικά είμαι γραμμένος στο ρεμπέτικο φόρουμ.
το λινκ πραγματικά δεν δουλευει
Εσύ είσαι γραμμένος στο ρεμπέτικο φόρουμ (και εγώ) αλλά η Σταυρούλα (Χασκίλ) το λέει και για τους υπόλοιπους που διαβάζουν εδώ μέσα ότι κάποιες φωτό απαιτούν τον χρήστη συνδεδεμένο στο ρεμπέτικο φόρουμ για να μπορέσει τις δει. Οπότε σε αυτή την περίπτωση καλό είναι να τις ανεβάζετε κάπου αλλού γιατί κάποιοι που πιθανώς ενδιαφέρονται να αποθαρρύνονται, μιας που δεν μπορούν να δουν τη φωτό.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση , ο φίλος μας έδωσε to link λάθος, (όπως βλέπω στο ρεμπέτικο φόρουμ), δεν γίνεται μέσα να έχει τρεις τελίτσες και στο τέλος ίσως είναι attachmentid. Ας κάνει τη διόρθωση.

Zabe
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 05 Αύγ 2005 08:22 pm
Τοποθεσία: Aθηνα

#6 Δημοσίευση από Zabe »

http://i120.photobucket.com/albums/o188 ... ebd8-1.jpg

Ελπιζω αυτο να δουλεψει

Zabe
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 05 Αύγ 2005 08:22 pm
Τοποθεσία: Aθηνα

#7 Δημοσίευση από Zabe »

Το εν λογο μπουζουκακι μου, πριν και μετα απο, μια περιποιηση προσωπου που του εκανε ο Παναγιωτης Σταμκος, εδω στην Θεσσαλονικη, πληρως ανανεωμενο κλειδια, λουστρα, φιγουρα, φιλετα γυρω απ το καπακι. Και με νεες ρυθμισεις που δωσαν επιτελους τον καλυτερο ηχο που μπορει να βγαλει σαν οργανο. Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Παναγιωτη, για την δουλεια που εκανε, μιας και κανενας αλλος μαστορας απ αυτους που το πηγα δεν ενδιαφερθηκε καθολου να ασχοληθει μ αυτο το οργανο.


http://i120.photobucket.com/albums/o188 ... inMeta.jpg

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κατασκευαστές”