kazantzidhs



Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
nikoletas
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 14 Δεκ 2005 07:33 pm

kazantzidhs

#1 Δημοσίευση από nikoletas »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ SITΕ TO OΠΟΙΟ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΦΑΤΕ ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ Ο ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ Η ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

krioneritis
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2005 06:31 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

#2 Δημοσίευση από krioneritis »

ΤΟ ΤΡΤΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ,,,ΦΑΤΕ ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ..ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

krioneritis
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2005 06:31 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

#3 Δημοσίευση από krioneritis »

ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ,,,ΦΑΤΕ ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ..ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

nikoletas
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 14 Δεκ 2005 07:33 pm

ευχαριστω πολυ

#4 Δημοσίευση από nikoletas »

ευχαριστω πολυ καλε μου φιλε για το τραγουδι σου και σου ευχομαι χρονια πολλα και ευλογημενα και ο καλος ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΑΣ να σου δινει οπως και ολο τον κοσμο πνευματικη και σωματικη υγεια

my8os
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 01 Φεβ 2005 11:54 pm

#5 Δημοσίευση από my8os »

Αυτός παιδιά δεν είναι ο Καζαντζίδης. Είναι ο Βασίλης Βλάσσης (αυτός που έκανε την πρώτη εκτέλεση του Γυάλινου Κόσμου)!


Χρόνια πολλά!

evita
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 07 Δεκ 2005 11:36 pm
Τοποθεσία: Germany

#6 Δημοσίευση από evita »

καλημερα,

ψαχνω του Καζαντζίδη να σου δωσω μια να σπασεις αρε κοσμε γυαλινεεε, το εχει μηπως κανεις?

ευχαριστω :D

xenos
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 20 Ιαν 2006 01:31 pm

#7 Δημοσίευση από xenos »

ΩΣ ΠΑΛΗΟΣ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΤΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ, ΣΑΣ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΝΩ, ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ, Ο ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ. ΩΣΤΟΣΟ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ -ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ - ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΑΠΟΔΙΔΕΙ Σ΄ ΑΥΤΟΝ.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Αναζήτηση τραγουδιού”